Huawei представить смарт-годинник з функцією вимірювання артеріального тиску

Huawei представить смарт-годинник з функцією вимірювання артеріального тиску

Watch D стане одним із небагатьох пристроїв з підтримкою цієї функції на ринку

Huawei представить смарт-годинник з функцією вимірювання артеріального тиску
фото Weibo

Huawei збирається представити новий смарт-годинник, який запропонує користувачам досить рідкісну для пристроїв цього класу функцію. Повідомляється, що компанія отримала сертифікат на пристрій для вимірювання артеріального тиску, який буде випущено у форм-факторі розумного годинника.

Новинка отримає назву Huawei Watch D і буде випущена наприкінці грудня, пише 3DNews.

Повідомляється, що зараз продукт знаходиться на завершальній стадії тестування.

За словами джерел, знайомих із розробкою пристрою, він забезпечує дуже високу точність вимірювання артеріального тиску. Huawei Watch D стане одним із небагатьох пристроїв з підтримкою цієї функції на ринку.

Крім того, новинка виділятиметься на тлі інших смарт-годинників Huawei. Пристрій матиме прямокутний корпус із округленими кутами та досить широку рамку навколо екрану.

На правій стороні новинки розташуються механічні кнопки Home та Health. Друга, ймовірно, буде призначена для швидкого доступу до програми моніторингу стану здоров'я.

Huawei Watch D вже отримали сертифікат як медичний пристрій класу ІІ від Державного управління з лікарських засобів Китаю. Варто зазначити, що вихід пристрою на міжнародний ринок може зайняти якийсь час через необхідність отримання аналогічних сертифікатів в інших країнах.

Нагадаємо, Apple розробляє  технологію, яка допоможе визначати депресію.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло