Apple розробляє технологію, яка допоможе визначати депресію – WSJ

Apple розробляє технологію, яка допоможе визначати депресію – WSJ

Компанія сподівається створити унікальну функцію для своїх пристроїв, щоб залучити побільше покупців

Apple розробляє технологію, яка допоможе визначати депресію – WSJ
фото Shutterstock

Американська технокомпанія Apple працює над створенням технології, яка допоможе діагностувати депресію і порушення когнітивних функцій. Про це пише газета The Wall Street Journal з посиланням на джерела всередині компанії.

Компанія планує виявляти ознаки депресії і порушення когнітивних функцій за допомогою різних датчиків, а також на основі аналізу режиму сну, фізичної активності, поведінки при написанні повідомлень тощо.

Співрозмовники газети зазначили, що завдяки новій технології компанія сподівається створити унікальну функцію для своїх пристроїв, яка зможе залучити більше покупців продукції Apple.

Однак поки що всі дослідження в цьому напрямку знаходяться на початковій стадії, відзначає видання.

У розробці нової функції разом з Apple беруть участь дослідники з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі і компанії Biogen.

Також повідомляється, що із вченими з іншої наукової установи – Університету Дьюка – Apple намагається створити алгоритми виявлення аутизму у маленьких дітей за допомогою камери iPhone за зовнішніми ознаками, повідомляє видання.

В даний час найбільш технологічним пристроєм у Apple з точки зору діагностики здоров'я є годинник Apple Watch. На годиннику можна створювати розклад сну, відстежувати якість сну і отримувати звіти про нього. Також за допомогою годинника можна перевірити рівень кисню в крові і отримувати повідомлення про здоров'я серця.

Нагадаємо, на останній презентації Apple представилановий розумний годинник Watch Series 7 з несподіваним дизайном.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті