Голова Twitter Джек Дорсі йде з посади

Голова Twitter Джек Дорсі йде з посади

Дорсі не надав додаткової інформації про те, чому він вирішив піти

Голова Twitter Джек Дорсі йде з посади
Голова Twitter Джек Дорсі
Фото: cnbc.com

CEO Twitter Джек Дорсі йде з посади керівника компанії. Його замінить головний технологічний директор Параг Агравал, який відповідав за стратегію компанії, що включає штучний інтелект і машинне навчання. Про це пише CNBC з посиланням на повідомлення компанії.

Згідно з ним, Джек Дорсі залишиться членом ради директорів до закінчення його терміну на зборах акціонерів у 2022 році. «Я вирішив залишити Twitter, тому що вважаю, що компанія готова піти від своїх засновників», – пояснив Дорсі.

Водночас він не надав додаткової інформації про те, чому він вирішив піти у відставку.

Зазначається, що 45-річний Дорсі був одночасно генеральним директором Twitter і Square, компанії з цифрових платежів. Минулого року через це інвестор Twitter, компанія Elliott Management, закликала його піти з посади голови сервісу Square. Пізніше компанія заявила, що не заперечуватиме проти того, щоб Дорсі очолював Twitter за умови, що сервіс досягатиме цільових показників.

Раніше повідомлялося, що Facebook, Twitter, YouTube і Snap втратили $10 млрд через нові правила Apple. Порушилася робота рекламних алгоритмів, реклама стала менш ефективною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті