Зеленський зустрівся з керівниками компаній-членів Американської торговельної палати

Зеленський зустрівся з керівниками компаній-членів Американської торговельної палати

Компанії інвестували в Україну понад $50 млрд та створили понад 400 000 робочих місць

Зеленський зустрівся з керівниками компаній-членів Американської торговельної палати
Президент Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з керівництвом великих міжнародних компаній, які є одними з найбільших інвесторів в економіку України, та українських компаній, що змогли побудувати бізнес міжнародного рівня. Про це йшлося на сайті президента.

Президент Американської торговельної палати Андрій Гундер наголосив, що зустріч з президентом України – знак довіри, яка будується на найвищому рівні та є ключовою для компаній-членів асоціації.

Він нагадав, що компанії-члени Американської торговельної палати інвестували в Україну понад $50 млрд та створили понад 400 000 робочих місць.

За словами Гундера, для роботи цих компаній важливими є, зокрема, безпека, верховенство права, судова реформа, макроекономічна стабільність, справедлива та передбачувана податкова політика, боротьба з тіньовою економікою тощо.

Водночас Зеленський наголосив, що в Україні запустили процес деолігархізації та розблокували фундаментальну судову реформу.

Також в ОП нагадали: «З метою стимулювання розвитку цифрової держави буде запроваджено правовий режим «Дія Сіті», створюються сприятливі умови для ведення інноваційного бізнесу в Україні, розбудови цифрової інфраструктури».

Зазначається, що головною візією бізнес-асоціації є допомогти зробити Україну привабливою для інвестицій, інновацій та створення нових робочих місць.

«Ми чекаємо на розширення нашого бізнесу в Україні. Відчуваємо величезний потенціал і раді працювати тут», – зазначив генеральний директор катарського портового оператора Qterminals Невіл Роберт Стенсфілд Біссе.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло