Товарну ліцензію отримала ще одна українська біржа

Товарну ліцензію отримала ще одна українська біржа

ПрАт «УМВБ» пройшла процес трансформації своєї структури

Товарну ліцензію отримала ще одна українська біржа
Фото: pexels.com

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) прийняла рішення видати «Українській міжбанківській валютній біржі» (УМВБ) ліцензію на провадження діяльності з організації торгівлі продукцією на товарних біржах. Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Зазначається, що для отримання ліцензії ПрАт «УМВБ» пройшла процес трансформації своєї структури, зміни багатьох внутрішніх управлінських документів.

«Комісія зареєструвала нові правила біржі, які відповідають вимогам чинного законодавства. Тепер, серед іншого, біржа має право: розробляти та затверджувати правила товарної біржі; утворювати підрозділи, комітети, комісії, біржові секції тощо та затверджувати положення про них; розробляти стандартні умови біржових угод; зупиняти на деякий час або припиняти біржові торги певним біржовим товаром тощо», – пояснили в комісії.

Раніше повідомлялося, що УЕБ отримала ліцензію НКЦПФР на провадження діяльності на ринках капіталу. Комісія вперше повністю провела процедуру реєстрації ліцензіата за новими правилами.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло