Путін вимагає гарантій від НАТО не розширюватися на схід

Путін вимагає гарантій від НАТО не розширюватися на схід

Президент РФ вважає, що «законні російські занепокоєння у сфері безпеки були проігноровані»

Путін вимагає гарантій від НАТО не розширюватися на схід
Президент Росії Владімір Путін
Фото: kremlin.ru

Президент Росії Владімір Путін вимагає гарантій Заходу, які б унеможливили будь-яке подальше розширення НАТО на схід та розгортання його зброї поблизу кордонів Росії. Про це йдеться в заяві Кремля.

«У діалозі зі Сполученими Штатами та їх союзниками ми будемо наполягати на виробленні конкретних домовленостей, які б виключали будь-які подальші рухи НАТО на схід і розгортання систем озброєння, які загрожують нам, у безпосередній близькості від території Росії», – сказав Путін.

Путін зазначив, що «загроза на західних кордонах Росії зростає з огляду на близьке розташування військової інфраструктури Північноатлантичного альянсу».

Президент РФ вважає, що «законні російські занепокоєння у сфері безпеки були проігноровані й зараз їх продовжують ігнорувати далі».

«У цій ситуації ми вживаємо адекватних військово-технічних заходів. Але, повторю, не ми комусь загрожуємо, і звинувачувати нас у цьому – з урахуванням реального стану справ, тобто звалювати провину, як у нас кажуть, із хворої голови на здорову – як мінімум безвідповідально», – заявив Путін.

Нагадаємо: країни НАТО готові вживати заходів проти Росії, якщо вона вдасться до агресії проти України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло