Українські компанії отримали 17 000 повідомлень про порушення норм ГВК за останні чотири місяці
Сумарний еквівалент винесених постанов за перевищення ваги становить 370 млн грн

Українські компанії отримали близько 17 000 повідомлень про порушення норм габаритно-вагового контролю (ГВК) через сервіс «Штрафи UA для бізнесу». Сумарний еквівалент винесених постанов за перевищення ваги становить 370 млн грн. Про це йшлося в пресрелізі сервісу.
Національний сервіс «Штрафи UA для бізнесу» розробив функцію, яка повідомляє порушників про перевищення норм ГВК. Тестування розпочалося з кінця червня.
Компанії можуть отримати повідомлення про те, які саме порушення норм ГВК автопарку зафіксували на різних трасах. Також надається орієнтовна сума штрафу, передбачена за конкретне порушення.
Перевищення фіксують встановлені на дорогах комплекси WiM, які зважують авто в русі. Система контролю WiM була реалізована за ініціативою Міністерства інфраструктури спільно з Укртрансбезпекою та Укравтодором, щоб зменшити руйнування доріг шляхом зниження навантаження.
«Штрафи UA для бізнесу» – національний сервіс для українських компаній, який забезпечує контроль порушників, сплату та гарантію погашення штрафів у режимі онлайн для юридичних осіб. Систему вже протестували понад 1200 компаній, 250 компаній наразі є активними користувачами.
Нагадаємо, що нове законодавство про відповідальність перевізників за порушення норм ГВК почало діяти з 1 жовтня.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].