Рада виділила «Укравтодору» ще 19 млрд грн на ремонт доріг

Рада виділила «Укравтодору» ще 19 млрд грн на ремонт доріг

Початково законопроєкт пропонував спрямувати на будівництво автошляхів один млрд грн

Рада виділила 	«Укравтодору» ще 19 млрд грн на ремонт доріг
Фото: pixabay.com

Верховна Рада (ВР) ухвалила в другому читанні законопроєкт №6298 про зміни до державного бюджету-2021 щодо реалізації інфраструктурних проектів та розвитку об'єктів соціально-культурної сфери. «За» проголосували 242 народних депутати. Про це йшлося на засіданні парламенту.

Початково законопроєкт пропонував збільшити доходи держбюджету на 2,5 млрд грн та спрямувати ці кошти «Укравтодору» на будівництво та ремонт автошляхів (один млрд грн), на збільшення субвенцій місцевим бюджетам на ремонт та будівництво комунальних доріг (один млрд грн), а також формування статутного капіталу національного авіаперевізника (500 млн грн).

Однак до другого читання доходи та видатки держбюджету збільшилися вже на 48,65 млрд грн.

Зокрема, з них 19,25 млрд грн додатково виділили «Укравтодору» за бюджетною програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення». На субвенцію місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах спрямували 26,9 млрд грн.

Водночас один млрд грн субвенцій місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об'єктів соціально-культурної сфери із закону виключили.

Нагадаємо: Рада ухвалила держбюджет-2022

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло