Росія може залучити для ескалації понад 94 000 військових – Міноборони

Росія може залучити для ескалації понад 94 000 військових – Міноборони

Найімовірнішим часом досягнення готовності РФ до ескалації буде кінець січня, згідно з даними розвідки

Росія може залучити для ескалації понад 94 000 військових – Міноборони
Фото: DR

Сумарну кількість військ на території РФ, а також на тимчасово окупованих територіях, які можуть бути залучені для ескалації, на сьогодні оцінюють у 94 300 осіб. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

«Наразі навколо України та в тимчасово окупованому Криму в постійній готовності перебувають 41 батальйонно-тактична група, з яких 33 на постійній основі, вісім – додатково перекинуто до Криму», – заявив Резніков.

Міністр оборони зазначив, що українська розвідка аналізує всі сценарії, включно з найгіршими, та відзначає існування ймовірності масштабної ескалації з боку Росії.

«Найімовірнішим часом досягнення готовності до ескалації буде кінець січня», – розповів Резніков. І наголосив, що ескалація є ймовірним сценарієм, але не обов'язковим.

Раніше експерти з розслідувальної групи Conflict Intelligence Team (CIT) виявили у соцмережах нові фотознімки та відеозаписи, які свідчать про пересування російських військ та військової техніки до регіонів, що межують з Україною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло