Instagram пропонує заводити нові акаунти для спілкування з тими, хто «дійсно цікавий»

Instagram пропонує заводити нові акаунти для спілкування з тими, хто «дійсно цікавий»

На думку соцмережі, варто розмежувати публічне та приватне спілкування

Instagram пропонує заводити нові акаунти для спілкування з тими, хто «дійсно цікавий»
фото Shutterstock

Протягом останнього року соцмережа Instagram стала пропонувати користувачам спробувати новий акаунт. Як свідчить спливаюче повідомлення, це допоможе «підтримувати зв'язок з невеликими групами людей, які справді цікаві», пише 3DNewsз посиланням на The Wall Street Journal.

Спливаюче повідомлення з'являється для користувачів з одним акаунтом, коли натиснути на іконку профілю в нижній частині стрічки або на ім'я користувача. За допомогою кількох дотиків від цього повідомлення легко завести другий обліковий запис без необхідності виходити з першого.

Можна вибирати, яким чином він керуватиметься: як незалежний або як пов'язаний з першим обліковим записом.

Представник Instagram не відповіла на запитання The Wall Street Journal, з якою метою це робиться, і як багато користувачів вже завели другий обліковий запис за допомогою даного інструменту.

Але експерти із соцмереж впевнені, що це природна реакція на зміни у перевагах користувачів – від повної публічності та гонитви за лайками до приватних дискусій у закритих групах. Тобто один обліковий запис можна вести публічно, а інший – таємно.

Компанія Meta Platforms, що володіє Instagram, прагне збільшити залученість користувачів і, відповідно, рекламну виручку.

Користувачі платформи можуть обмежувати доступ до своїх постів, проте здебільшого вони вважають за краще заводити другі акаунти, які називають «finsta» або «fake insta». На відміну від Facebook, адміністрація якого наполягає на тому, щоб один користувач мав лише один обліковий запис, Instagram ніколи не заперечував проти кількох облікових записів для одного користувача.

Багато хто з тих, чиї сторінки перетворилися на рекламні білборди власних брендів, фактично втратили можливість зв'язуватися і спілкуватися з близькими людьми в Instagram. Вони втомилися від алгоритмів, які вирішують за них, що бачать вони й оточуючі, а нові акаунти дозволяють їм облаштувати безпечніший простір, в якому можна залишатися самими собою.

Нагадаємо, Instagram почне попереджати про те, що треба зробити перерву.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло