Кожен четвертий автомобіль Tesla, зібраний цього року в Китаї, буде відкликаний для ремонту

Кожен четвертий автомобіль Tesla, зібраний цього року в Китаї, буде відкликаний для ремонту

Тим часом китайські компанії-конкуренти стрімко захоплюють ринок

Кожен четвертий автомобіль Tesla, зібраний цього року в Китаї, буде відкликаний для ремонту
фото DR

Китайська Державна адміністрація регулювання ринку (SAMR) повідомила, що майже кожен четвертий електромобіль Tesla Model Y, зібраний на шанхайському заводі компанії в період з 4 лютого по 30 жовтня 2021 року, буде відкликаний для серйозного ремонту, передає 3DNews.

 Небезпека несправності виявлена в механізмі кермового управління, а саме в поворотному механізмі, що у випадках екстремального керування може призвести до аварії.

Відгук торкнеться 21 599 електромобілів Tesla. Усі вони зібрані за перші 10 місяців цього року. Це не перший і навряд чи останній випадок, коли електромобілі цього американського виробника стикаються з проблемами якості, зазначає видання. Наприклад, влітку цього року 285 000 випущених у Китаї машин Tesla довелося відкликати через проблеми з круїз-контролем.

Подібні випадки відлякують китайських автолюбителів від купівлі електромобілів Tesla, чому також сприяє зростання якості електромобілів місцевих марок.

Американська Tesla продовжує залишатися безумовним лідером у Китаї та ще у вересні випереджала свого найближчого конкурента із пропорцією п'ять до одного. Але китайці не сидять склавши руки. З вересня китайські вітчизняні гравці ринку електромобілів компанії NIO, Xpeng та Li Auto активізували роботу, і кожен з них повідомив про рекордну кількість поставок у листопаді.

Так, компанія Xpeng у листопаді випустила 15 613 автомобілів, що на 270% більше, ніж рік тому. Компанія NIO повідомила про 10 878 поставок за місяць, що більш ніж удвічі перевищує минулорічний показник, а Li Auto поставила 13 485 одиниць, що на 190% більше, ніж рік тому.

Tesla не публікує щомісячних даних про постачання електромобілів на китайський ринок. За даними Китайської асоціації легкових автомобілів (CPCA), у вересні на піку продажів вона поставила в Китай понад 56 000 автомобілів, що вдвічі перевищує загальний обсяг постачання NIO, Xpeng та Li Auto. Однак у жовтні з 54 391 автомобілів, що зійшли з конвеєра заводу Tesla у Шанхаї, лише 13 725 було поставлено покупцям на материковому Китаї.

Чим частішими будуть випадки відкликання електромобілів компанії, тим менше їм віддаватимуть перевагу, зазначає видання.

 Нагадаємо, Tesla продає автомобілі без USB-портів, але покупці про це не знають.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло