Білорусь у відповідь на санкції заборонила ввезення товарів з США, ЄС та Британії

Білорусь у відповідь на санкції заборонила ввезення товарів з США, ЄС та Британії

Мінськ пообіцяв продовжувати «реалізацію союзних програм та зміцнення економічної інтеграції з РФ»

Білорусь у відповідь на санкції заборонила ввезення товарів з США, ЄС та Британії
Олександр Лукашенко
Фото: УНІАН

Що сталося. Уряд Білорусі запровадив заборону на ввезення низки товарів із країн, які застосовують антибілоруські санкції.

Джерело. Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ Білорусі.

Деталі. Білоруський уряд має намір вжити «необхідних заходів для насичення внутрішнього ринку аналогічними товарами з дружніх країн».

Окрім того, Мінськ обіцяє вжити кроки щодо авіаперевізників із країн Європейського союзу та Великої Британії у відповідь на санкції проти білоруської авіаційної галузі.

Також розширять списки осіб, чий в'їзд на територію Білорусі є небажаним.

У заяві наголошується, що Білорусь продовжить «реалізацію союзних програм та зміцнення економічної інтеграції з Росією, а також налагодження міцних торговельно-економічних зв'язків з партнерами Євразійського економічного союзу та з країнами «дальньої дуги».

Відповідну постанову буде підписано якнайшвидше. 

Бекграунд. США ввели санкції проти сина Лукашенка і найбільших експортних компаній Білорусі, а посли ЄС затвердили п'ятий пакет санкцій проти Білорусі. Уряд Великої Британії запровадив нові санкції проти режиму Лукашенка на тлі міграційної кризи на польсько-білоруському кордоні та репресій в Білорусі. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло