Суд залишив без змін вирок Януковичу про державну зраду
Експрезиденту загрожує 13 років позбавлення волі

Що сталося. Верховний Суд залишив у силі вирок судів першої та апеляційної інстанцій у справі щодо державної зради колишнього президента України Віктора Януковича.
Джерело. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Що це означає. Йому загрожує 13 років позбавлення волі, оскільки постанова колегії суддів Касаційного кримінального суду є остаточною та оскарженню не підлягає.
Бекграунд. Експрезидент Віктор Янукович подав до Окружного адміністративного суду Києва позов до Верховної Ради. Засуджений за державну зраду, він оскаржує законність ухвалення парламентом постанови про його самоусунення з посади глави держави.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].