В Сан-Франциско продавців марихуани звільнять від податку

В Сан-Франциско продавців марихуани звільнять від податку

Завдяки цьому вони зможуть конкурувати з наркотоговцями

В Сан-Франциско продавців марихуани звільнять від податку
фото Pixaby

Міські наглядові органи Сан-Франциско одноголосно схвалили ухвалу, яка призупиняє міський податок на бізнес для роздрібних торговців канабісом. Про це пише San Francisco Examiner, на який посилається TJournal.

Член Наглядової ради міста Рафаель Мандельман заявив виданню, що нова постанова допоможе легальним роздрібним торговцям марихуани  конкурувати з незаконним продажем, та зменшить випадки крадіжок.

Податок, призначений продавцям та запроваджений у 2018 році, становив від 1% до 5% на валові доходи підприємств, що продають канабіс.

«Підприємства, які займаються продажем марихуани, створюють робочі місця для мешканців Сан-Франциско та надають безпечний та регульований продукт своїм клієнтам. На жаль, нелегальний ринок процвітає та підриває ціни. Це погано впливає на економіку міста, оскільки підпільні підприємства не сплачують податків, тим самим наражаючи працівників на небезпечні умови, а споживачів – на небезпечні продукти», – зазначив Рафаель Мандельман.

Чиновник також сказав, що скасування податку дозволить компенсувати збитки, які роздрібні торговці канабісом зазнали від крадіжок у 2020 році.

«Сан-Франциско має зробити більше, щоб захистити ці підприємства, їхніх співробітників та клієнтів, перш ніж запровадити новий податок», – сказав політик.

Раніше ми писали, що в США просувають легалізацію марихуани на федеральному рівні, і тепер взяти участь у розвитку ринку готові не тільки активісти, а й потужні корпорації

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло