Джефф Безос виділить на боротьбу з глобальним потеплінням ще півмільярда доларів

Джефф Безос виділить на боротьбу з глобальним потеплінням ще півмільярда доларів

Порятунок планети Безосу обходиться дорожче за польоти в космос

Джефф Безос виділить на боротьбу з глобальним потеплінням ще півмільярда доларів
фото Getty Images

Засновник інтернет-ритейлера Amazon та космічної компанії Blue Origin Джефф Безос направить на боротьбу зі змінами клімату ще $443 млн зі свого благодійного фонду Earth Fund, пише Forbesз посиланням на Bloomberg.

Минулого року бізнесмен пообіцяв виділити $10 млрд для кліматичних організацій, які планує розподілити до 2030 року. Він уже виділив $791 млн: гранти Bezos Earth Fund – від $5 млн до $100 млн – минулого року отримали 16 екологічних, природоохоронних та наукових організацій.

Тепер він виділяє ще $443 млн – це 44 гранти. $130 млн підуть на підтримку ініціативи Justice40 – це програма адміністрації президента США Джо Байдена по боротьбі зі зміною клімату та підтримкою бідних верств населення.

Ще $261 млн направлять на проект всесвітньої стратегії збереження біорізноманіття (збереження 30% суші та моря до 2030 року) – з акцентом на басейн Конго та тропічні Анди.

$51 млн, що залишився, піде на відновлення земель у США та Африці.

Загальна сума його пожертвувань на кліматичні ініціативи перевищила $1 млрд. У цю суму (крім $791 млн) входять $100 млн, які він виділив фонду Обами, та $200 млн для Смітсонівського інституту у Вашингтоні.

Статки Безоса, за даними Forbes на 6 грудня, оцінюються в $196,9 млрд. Він є другим у списку найбагатших людей світу (після Ілона Маска).

 Останні два роки Джеффа Безоса дуже цікавить тема благодійності. Так, у листопаді він виділив $100 млн на допомогу бездомним сім'ям через фонд Bezos Day One Fund, у який він вклав $2 млрд. Він також передав некомерційним організаціям 39 579 акцій Amazon на суму $144 млн. CNBC при цьому писало, що порятунок планети йому обходиться дорожче за польоти в космос.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло