Регулятор дозволив продавати клієнтам ПОН газ по 7,96 грн за кубометр

Регулятор дозволив продавати клієнтам ПОН газ по 7,96 грн за кубометр

Тариф діятиме до 30 квітня 2022 року включно

Регулятор дозволив продавати клієнтам ПОН газ по 7,96 грн за кубометр
Фото: УНІАН

Що сталося. Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), дозволила продавати клієнтам «постачальника останньої надії» (ПОН) газ на умовах типового договору постачання природного газу побутовим споживачам.

Джерело. Відповідне рішення НКРЕКП ухвалила на засіданні, повідомляє «Укрінформ».

Що це означає. За законом про ринок природного газу, тимчасово, до 1 травня 2022 року, регулятор має право за зверненням ПОН дозволяти його клієнтам отримувати газ на умовах типового договору постачання для побутових споживачів та базової річної пропозиції.

Таким чином, клієнти ПОН з грудня 2021 року до 30 квітня 2022 року включно зможуть отримувати газ за ціною 7,96 грн за кубометр.

Бекграунд. У жовтні уряд зафіксував ціну газу для клієнтів ПОН на рівні 7,96 грн за кубометр (з ПДВ, без вартості транспортування).

Тариф діяв лише до 30 листопада та не був пролонгований на грудень. Через це ціна на газ для споживачів ПОН перевищила 30 грн за кубометр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло