«Нафтогаз» постачатиме газ для побутових клієнтів ПОН за 7,96 грн/кубометр

«Нафтогаз» постачатиме газ для побутових клієнтів ПОН за 7,96 грн/кубометр

Встановлена ціна діє до 30 листопада

«Нафтогаз» постачатиме газ для побутових клієнтів ПОН за 7,96 грн/кубометр
Фото: unsplash.com

Кабінет міністрів зобов'язав переможця конкурсу на постачальника «останньої надії» (ПОН) – газопостачальну компанію «Нафтогаз Україна» – з 1 жовтня до 30 листопада доставляти газ побутовим споживачам за ціною не вищою за 7,96 грн/куб. м з урахуванням податку на додану вартість (ПДВ). Про це свідчить постанова №1102 на Урядовому порталі.

Крім того, «Нафтогаз» постачатиме газ бюджетним установам та закладам охорони здоров’я за ціною не вище 16,8 грн/куб. м з урахуванням ПДВ.

Також уряд зобов'язав «Оператора ГТС України» (ОГТСУ) за участю операторів газорозподільних систем (ГРС) автоматично включити в портфель ПОН спожиті з 1 жовтня обсяги природного газу бюджетниками, оскільки постачання комунальним та держустановам не здійснювалося жодними постачальниками.

Оператори ГРС внесуть до інформаційної платформи ОГТСУ дані про всіх захищених споживачів: населення, бюджетників, комунальні та державні медзаклади, а також про виробників тепла для цих споживачів.

Нагадаємо: оприлюднена раніше ціна газу для клієнтів ПОН у жовтні становила 16,56 грн/куб. м (із ПДВ та без доставки), що на 38% вище за вересневу ціну – 12 грн/куб. м.

«Нафтогаз» запропонував бюджетникам середньострокові контакти із фіксованою ціною на газ – 16,8 грн/куб.м із транспортуванням та ПДВ.

Уряд схвалив поставку «Нафтогазом» газу медустановам на умовах бюджетних організацій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті