Влада США запідозрила Deutsche Bank в порушенні позасудової угоди

Влада США запідозрила Deutsche Bank в порушенні позасудової угоди

Раніше банк звинуватили в корупції і змусили виплатити штраф $130 млн

Влада США запідозрила Deutsche Bank в порушенні позасудової угоди
фото Shutterstock

Департамент юстиції США повідомив Deutsche Bank про те, що німецький банк міг порушити раніше укладену позасудову угоду, не повідомивши владі про скаргу на роботу підрозділу, який займається інвестиціями у сфері ESG. Про це повідомляє The Wall Street Journal, на яку посилається FinMarket.

Як зазначають інформовані джерела, скарга стосувалася ступеня використання банківським підрозділом DWS Group екологічних критеріїв під час управління активами. Американські регулятори заявили, що дізналися про це із жовтневої статті WSJ, а не від самого банку.

Тим часом, за умовами угоди з владою, укладеної в січні цього року, Deutsche Bank зобов'язався розкривати важливу інформацію та відповідати іншим суворим вимогам. Порушення зобов'язань може призвести до розірвання угоди та, у гіршому випадку, до притягнення до кримінальної відповідальності.

У січні Deutsche Bank врегулював претензії влади США щодо випадків корупції в інших країнах та маніпулювання ринками. Банк виплатив штраф у розмірі $130 млн в обмін на припинення кримінального переслідування.

За умовами угоди, банку потрібно протягом кількох років не викликати претензій з боку регуляторів, а також повідомляти про будь-які проблеми.

Акції Deutsche Bank дешевшають у ході торгів у Франкфурті. З початку року капіталізація банку зросла на чверть – до 23,51 млрд євро.

Як стало відомо, найбільші європейські банки розміщають у податкових притулках понад $23 млрд щороку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло