Акція «Електроважмашу» конвертується в чотири акції «Укренергомашин» – ФДМУ

Акція «Електроважмашу» конвертується в чотири акції «Укренергомашин» – ФДМУ

Частка держави в «Укренергомашинах» після конвертації сягне понад 98%

Акція 	«Електроважмашу» конвертується в чотири акції 	«Укренергомашин» – ФДМУ
Фото: sq.com.ua

Що сталося. Акції заводу «Електроважмаш» конвертуються в акції «Українських енергетичних машини» (раніше – «Турбоатом») за їхньою номінальною вартістю: на одну акцію «Електроважмашу» номіналом 1 грн буде випущено чотири акції «Укренергомашини» номіналом 0,25 грн.

Джерело. Про це повідомили «Інтерфакс-Україна» у Фонді держмайна (ФДМУ).

Що це означає. У результаті в обмін на 1 311 713 000 акцій «Електроважмашу» держава отримає 5 246 852 000 акцій «Укренергомашин». 

З урахуванням коефіцієнта конвертації частка держави, що є єдиним акціонером «Електроважмашу», в «Укренергомашинах» сягне близько 98,15%. В об'єднаній компанії зі статутним капіталом 1, 42 млрд грн частка міноритаріїв скоротиться до 1,75%.

Деталі. ФДМУ провів це рішення своїм пакетом у 75,22% від статутного капіталу, тоді як проти були власники 67 млн акцій, або 15,89% від статутного капіталу.

Бекграунд. Уряд погодився з пропозицією ФДМУ щодо приєднання «Електроважмашу» до «Турбоатому»після перетворення першого на акціонерне товариство. 27 серпня підприємство повідомило про зміну форми власності з державного підприємства на акціонерне товариство.

«Турбоатом» змінив назву на акціонерне товариство «Українські енергетичні машини» без зміни юридичної особи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло