У США глави компаній розпродують свої акції рекордними темпами

У США глави компаній розпродують свої акції рекордними темпами

Це пов’язано зі значним зростанням прибутку на тлі відновлення економіки

У США глави компаній розпродують свої акції рекордними темпами
фото Pixaby

Засновники та керівники американських компаній продають свої акції рекордними темпами, причому деякі роблять це вперше за багато років, пише газета The Wall Street Journal, на яку посилається Голос Америки.

Як показав проведений виданням аналіз даних дослідницької компанії InsiderScore, з початку року 48 керівників отримали більш ніж $200 млн від продажу акцій своїх компаній, що майже вчетверо перевищує середній обсяг інсайдерських продажів з 2016 по 2020 рік.

Хвиля включала кількох суперпродавців, таких як мільярдер у сфері кометики Рональд Лаудер та співзасновники Google Ларрі Пейдж та Сергій Брін, які продали свої акції вперше за чотири роки та більше.

Така динаміка спостерігається на тлі значного зростання прибутку завдяки відновленню економіки.

Інші помітні інсайдери, у тому числі сім'я Уолтон, що володіє мережею Walmart, і Марк Цукерберг, голова корпорації Meta Platforms, материнської компанії Facebook, збільшили продажі та наближаються до перевищення недавніх рекордів за кількістю проданих акцій.

За даними Wall Street Journal, інсайдери компаній зі списку S&P 500 до кінця листопада продали акції на рекордну суму $63,5 млрд, що на 50% більше, ніж за весь 2020 рік.

Видання зазначає, що цю тенденцію очолив сектор високих технологій, де обсяг проданих акцій склав $41 млрд, збільшившись більш ніж на третину.

Про серйозні зміни в Twitter – у матеріалі «4 версії звільнення Джека Дорсі з Twitter: що відбувається в Кремнієвій долині».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло