Група компаній «Епіцентр» виставила на продаж через онлайн-аукціон 1,68 га землі в Києві

Група компаній «Епіцентр» виставила на продаж через онлайн-аукціон 1,68 га землі в Києві

Стартова ціна лоту – 69 344 415 грн

Група компаній «Епіцентр» виставила на продаж через онлайн-аукціон 1,68 га землі в Києві
Фото: epicentrk.ua

Що сталося. Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції уклало угоду про реалізацію майна з групою компаній «Епіцентр» на онлайн-аукціоні OpenMarket.

Джерело. Про це повідомляється на сайті держпідприємства.

Деталі. Група компаній «Епіцентр» розвиває в Україні мережу торговельних центрів, яка станом на листопад 2021 року об'єднує 69 ТЦ «Епіцентр» та 10 гіпермаркетів «Нова Лінія» в усіх регіонах України. До структури групи компаній «Епіцентр К» також входить інтернет-магазин. epicentrk.ua та низка виробничих активів у сферах агропромисловості, деревообробки та керамічної плитки.

Першим лотом в системі стала земельна ділянка площею 1,6885 га в Києві. Цільове призначення: будівництво, експлуатація та обслуговування торговельного центру. Стартова ціна лоту – 69 344 415 грн

Дата проведення аукціону: 21 грудня 2021 року.

Коментар. «Земельна ділянка в Оболонському районі столиці була придбана багато років тому і сьогодні знаходиться неподалік від чинного торговельного центру «Епіцентр» на вул. Полярна 20-д. Оскільки будівництво нового ТЦ поруч з нашим найбільшим «Епіцентром» є на сьогодні недоцільним, компанія вирішила виставити цей об'єкт на продаж», – зазначив заступник генерального директора Володимир Гончаров.

Бекграунд. Нагадаємо, що «Агропродсервіс» продає майно на електронних аукціонах OpenMarket.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло