Держбюджет недоотримав шість млрд грн від грального бізнесу
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Держбюджет недоотримав шість млрд грн від грального бізнесу

Лише 1,34 млрд грн надійшли до бюджету

Держбюджет недоотримав шість млрд грн від грального бізнесу
Фото: ua.depositphotos.com

Що сталося.  До державного бюджету станом на листопад надійшло 1,34 млрд грн доходів від продажу ліцензій на гральний бізнес, що становить лише 18% від запланованих 7,4 млрд грн.

Джерело. Про це повідомляє  «Опендатабот».

Деталі. Згідно з повідомленням, станом на листопад цього року найбільше доходів було отримано від продажу ліцензій на організацію азартних ігор у гральних залах казино (360 млн грн) та у мережі інтернет (304 млн грн), а також від встановлення гральних автоматів – 309 млн грн.

Попри суттєве недоотримання доходів за ліцензії у цьому році, на розгляді парламенту знаходиться оновлений законопроєкт, спрямований на зниження податкового навантаження на гральний бізнес.

Бекграунд. Раніше Mіnd писав, що законопроєкт №2713-д, який впроваджує нову систему оподаткування грального бізнесу, передбачатиме, що виграші до десяти мінімальних зарплат (65 0000 грн) звільняться від оподаткування. 

Попри те, що закон про легалізацію азартних ігор був прийнятий близько року тому, ліцензійні оператори продовжують працювати за старим податковим законодавством. Водночас Верховна Рада щоразу відправляє на повторне голосування проєкт закону №2713-д. Mind писав про ці та інші ключові проблемні питання азартного бізнесу, зокрема про особливості регуляторної політики.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло