ДБР викрило посадовця «Укроборонпрому» на вимаганні хабаря в іноземної компанії

ДБР викрило посадовця «Укроборонпрому» на вимаганні хабаря в іноземної компанії

Неправомірну вигоду визначили не пов’язаною з діяльністю «Укроборонпрому»

ДБР викрило посадовця «Укроборонпрому» на вимаганні хабаря в іноземної компанії
Фото: pixabay.com

Що сталося. Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про підозру заступнику гендиректора підприємства «Спецтехноекспорту» у складі «Укроборонпрому», який просив у представника іноземної компанії понад 80 000 гривень за «послугу».

Джерело. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Деталі. Посадовець обіцяв за ці гроші посприяти іноземному товариству оборонної промисловості в отриманні позитивної відповіді для експортної операції. Він гарантував вплив на Державну службу експортного контролю щодо надання листа-роз’яснення про те, що нібито одна з деталей до кулемета не є товаром військового та подвійного призначення і не підлягає експортному контролю.

ДБР зазначило, що діяння посадової особи «жодним чином не стосується роботи зазначеної особи на підприємстві, а також жодним чином не пов’язане з діяльністю підприємств «Укроборонпрому» та самого концерну.

Коментар. «Інформація обходить винятково особисте життя людини та не пов’язана з його посадою на держпідприємстві», – повідомили на підприємстві.

Бекграунд. Кабінет міністрів ухвалив рішення про перетворення держконцерну «Укроборонпром» на акціонерне товариствота погодив реорганізацію його 43 стратегічних підприємств-учасників у господарські товариства, які перебуватимуть під абсолютним контролем держави.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло