Світовий банк розгляне надання Україні 300 млн євро на підвищення енергоефективності

Світовий банк розгляне надання Україні 300 млн євро на підвищення енергоефективності

Кошти спрямують на фінансування президентського проєкту «Енергетична незалежність»

Світовий банк розгляне надання Україні 300 млн євро на підвищення енергоефективності
Фото: pixabay.com

Що сталося. Рада директорів Світового банку розгляне надання Україні 300 млн євро в рамках другого траншу за проєктом «Друга позика на політику розвитку у сфері економічного відновлення». Кошти планують спрямувати на фінансування президентського проєкту «Енергетична незалежність».

Джерело. Про це написала міністерка економіки Юлія Свириденко у фейсбуці.

Деталі. «Спільно готуємо системний документ про напрями співпраці. Йдеться про Стратегію партнерства на 2022 – 2026 роки. У фокусі – економічний розвиток України, макрофінансова стійкість, впровадження електронного урядування та цифровізації, розширення експортних ринків та посилання конкурентоспроможності українських «зелених» технологій», – розповіла Свириденко.

Міністерка зазначила, що також очікується реалізація Світовим банком інвестиційних проєктів у галузях машинобудування, енергетики, інформаційних технологій, сільського господарства та будівництва.

Важливим напрямком співпраці залишається збільшення конкурентоспроможності зовнішньої торгівлі. Ще один пріоритет – розширення державно-приватного партнерства та загальне покращення бізнес-клімату.

«Співпраця зі Світовим банком для нас важлива не лише завдяки фінансовому супроводу важливих проєктів, але і як експертна допомога у впровадженні реформ», – заявила мінекономіки.

Бекграунд. Нагадаємо, що Світовий банк виділив Україні $150 млн на вакцинацію від COVID-19.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло