Google планує звільняти невакцинованих співробітників

Google планує звільняти невакцинованих співробітників

Керівництво компанії вважає, що «часте тестування не є альтернативою вакцинації».

Google планує звільняти невакцинованих співробітників
Фото: flickr.com

Що сталося. Компанія Google відправить співробітників, які не вакцинувалися від COVID-19, у неоплачувану відпустку із загрозою подальшого звільнення.

Джерело. Про це повідомляє CNBC.

Деталі. Згідно з поширеною керівництвом компанії запискою, до 3 грудня співробітники Google повинні були надати документи про вакцинацію або заявити про медичні протипоказання чи релігійні переконання.

Працівники, які не дотрималися дотримуватися політики компанії щодо вакцинації від Covid-19 до 18 січня, отримають «оплачувану адміністративну відпустку» на 30 днів. Після цього компанія відправить їх у «неоплачувану особисту відпустку» на термін до шести місяців з подальшим звільненням.

Зазначається, що стратегія Google відповідає указу Адміністрації президента США Джо Байдена, що закликає компанії зі 100 і більше співробітниками забезпечити повну вакцинацію або регулярне тестування працівників до 18 січня.

Попри призупинення Федеральним судом указу в листопаді, Google не відступила від корпоративного плану, який стосується вакцинації понад 150 000 співробітників. У компанії заявляють, що «часте тестування не є альтернативою вакцинації».

Бекграунд. Раніше Google відключила один із найбільших в історії ботнетів, заражених одним вірусом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло