Частка акцій Apple у портфелі Уоррена Баффета перевищила 50%

Частка акцій Apple у портфелі Уоррена Баффета перевищила 50%

Вартість усього портфеля Баффета оцінюється в $293 млрд

Частка акцій Apple у портфелі Уоррена Баффета перевищила 50%
фото Getty Images

Частка цінних паперів компанії Apple у портфелі акцій холдингу Berkshire Hathaway інвестора Уоррена Баффета перевищила 50% і досягла рекордної суми $159 млрд, пише Investing.com з посиланням на Business Insider.

Частка акцій компанії Apple у портфелі Berkshire Hathaway збільшилася на тлі стрімкого зростання вартості її акцій, зазначає видання.

У поточному кварталі акції Apple подорожчали на 31,7%, досягнувши максимуму $182,13 на акцію 13 грудня, свідчать дані торгів. У результаті на частку паперів «яблучної» компанії тепер припадає більша половина всього портфеля Уоррена Баффета, вартість якого оцінюється в $293 млрд.

Концентрація активів Баффета в Apple примітна ще й тим, що для їхнього стрімкого збільшення не знадобилося 10 років. Навпаки, минуло всього 5 років з того часу, як Berkshire Hathaway почала нарощувати свою частку в компанії.

Інвестиційний холдинг вперше придбав акції Apple у 2016 році та продовжував купувати їх до середини 2018 року, коли його частка перевищила 1 млрд акцій після спліту паперів 4:1 у 2020 році.

З моменту початкового придбання акцій Баффет скоротив позицію Berkshire Hathaway у Apple приблизно на 12%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло