Кабмін обмежив посадові оклади керівників медичних закладів

Кабмін обмежив посадові оклади керівників медичних закладів

Оклад не може перевищувати середню зарплату медпрацівників більш як на 60%

Кабмін обмежив посадові оклади керівників медичних закладів
Фото: УНІАН

Що сталося. Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо ліквідації диспропорції між розміром оплати праці медпрацівників і керівників закладів охорони здоров’я.

Джерело. Про це йдеться на сайті Кабміну.

Деталі. Відповідно до постанови, посадовий оклад керівника не може перевищувати розмір середньої заробітної плати медпрацівників закладу охорони здоров’я більш як на 60%. Також керівники будуть зобов’язані диференціювати рівень заробітної плати працівників з урахуванням їхньої кваліфікації, обсягів, складності, відповідальності та умов виконуваної роботи.

«Сьогодні розмір посадового окладу керівника може до десяти разів перевищувати мінімальний посадовий оклад лікарського складу колективу. Така ситуація демотивує колектив працювати далі. Тому тепер керівники закладів охорони здоров’я будуть мотивовані вживати заходів для підвищення заробітної плати своїм працівникам», – сказав Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло