Microsoft втратила понад $100 млрд ринкової капіталізації за день

Microsoft втратила понад $100 млрд ринкової капіталізації за день

Причинами стали дані про ріст інфляції і коронавірус

Microsoft втратила понад $100 млрд ринкової капіталізації за день
фото DR

Курс акцій великих американських технологічних компаній знизився під час торгів у вівторок, що зумовлено публікацією нових даних про інфляцію в США, пише 3DNews з посиланням на Bloomberg.

Очолили падіння цінні папери Microsoft, вартість яких знизилася на 4,1 %. При цьому акції Alphabet втратили в ціні 2,9%, Amazon – 1,6%, Meta та Apple – по 1,4%.

На тлі цього індекс S&P 500 знизився на 1,1%, а Nasdaq – на 1,8%.

Microsoft внаслідок зниження курсу акцій втратила понад $100 млрд. капіталізації. Незважаючи на такий суттєвий спад, джерело зазначає, що загалом за рік софтверний гігант зріс приблизно на 45%.

Загалом негативна торгова сесія для цінних паперів американських компаній відбулася на тлі публікації останніх даних щодо інфляції. Негативні настрої підігріваються очікуваннями того, що Федеральна резервна система США запровадить агресивнішу грошову політику.

На зниження курсу акцій американських технологічних гігантів також впливає певна невизначеність із пандемією коронавірусу.

Виявлений нещодавно штам «омікрон» прискорює темпи поширення, що може загрожувати перевантаженням систем охорони здоров'я та новими локдаунами у майбутньому. Все це стримує активність трейдерів, які не поспішають інвестувати в цих умовах.

Станом на початок листопада ринкова капіталізація Microsoft становила $2,45 трлн.

Нагадаємо, вартість Apple перевищила$3 трлн – це перша в історії капіталізація таких масштабів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло