Сьогодні відбудеться перший в Україні 12-годинний благодійний барабанний онлайн-марафон
Новини компаній

Сьогодні відбудеться перший в Україні 12-годинний благодійний барабанний онлайн-марафон

Початок о 12:00 на ютуб-каналі Monitor.Estate

Этот материал также доступен на русском языке
Сьогодні відбудеться перший в Україні 12-годинний благодійний барабанний онлайн-марафон

18 грудня на ютуб-каналі Monitor.Estate відбудеться 12-годинний барабанний онлайн-марафон «Музику дітям». Його мета – зібрати 100 000 гривень, щоб допомогти 30 дітям, які від народження мають проблеми слуху, пройти реабілітацію після слухопротезування. Ініціатором марафону є сервіс Monitor.Estate та Міжнародний благодійний фонд «Україно! Я за тебе!».

Протягом 12 годин, понад 20 професійних музикантів та барабанщиків-любителів відіграють кавери на пісні відомих виконавців та гуртів: Tom Walker, Depeche Mode, Shaggy, One Republic, Rag'n'Bone Man, Nirvana, Moby, Offspring, Бумбокс, Карна, Sinoptik, Melvins, Freedom jazz та багатьох інших.

Зібрані кошти перерахують МБФ «Україно! Я за тебе!», який допомагає дітям після операції, забезпечуючи якісним діагностичним обладнанням та організовуючи реабілітаційно-оздоровчі табори. Окрім того, під час марафону відбудеться встановлення рекорду України «12-годинний благодійний барабанний онлайн-марафон».

Онлайн-трансляція марафону буде на ютуб-каналі MonitorEstate.

Пожертвувати будь-яку суму можна за посиланням: https://bit.ly/3FIEZCm

Партнери заходу: ТОВ «БЦЗ «ТРІБО» (TRIBO), ТОВ «Сингента» (Syngenta), BAZA Smart Hotel, Stylus.ua, Адвокатське об'єднання «Бачинський і партнери», Юридична фірма «TOTUM» та Dom-ria. Технічний партнер – студія звукозапису Gloria Rec. Медіапартнери – видання MIND.UA та фінансовий портал MINFIN.

Довідково. 12-годинний благодійний барабанний марафон «Музику дітям» – це онлайн-концерт професійних музикантів та барабанщиків-любителів. Він триватиме безперервно 12 годин, розпочнеться 18 грудня о 12:00 і закінчиться о 00:00. Мета марафону – зібрати 100 000 гривень, які передадуть до Міжнародного благодійного Фонду «Україно! Я за тебе!», щоб допомогти дітям із проблемами слуху пройти реабілітацію після слухопротезування і повернути слух.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло