В США суд відновив обов’язкову вакцинацію для великих компаній

В США суд відновив обов’язкову вакцинацію для великих компаній

Рішення має торкнутися понад 80 млн американців

В США суд відновив обов’язкову вакцинацію для великих компаній
фото DR

Апеляційний суд США у п'ятницю розблокував дію ухвали про необхідність вакцинації або щотижневого тестування на COVID-19 для співробітників великого бізнесу, пише Голос Америки.

Постанова, відповідно до якої Управління з охорони праці (OSHA) при Міністерстві праці США було зобов'язане перевіряти наявність вакцинації або тижневого тестування в компаніях зі штатом понад сто осіб, у листопаді було припинено судом.

У рішенні 6-го окружного апеляційного суду США в Цинциннаті, штат Огайо, йдеться, що здоров'я працівників «наражається на небезпеку на робочому місці». Таким чином, суд не потребує перегляду правильності дій Управління з охорони праці (OSHA) щодо контролю за виконанням вимог про наявність у працівників сертифікату про вакцинацію або проходження ними регулярного тестування.

Постанова, запроваджена адміністрацією Байдена, торкнеться понад 80 млн американців і є продовженням політики Білого дому щодо боротьби з пандемією.

Рішення суду було винесено на тлі очікування нової хвилі заражень штамом «омікрон».

Раніше представники Республіканської партії, низки консервативних груп та бізнес-асоціацій оскаржили в суді рішення OSHA про початок моніторингу приватних компаній у рамках цієї директиви Білого дому.

У позові йшлося про те, що Управління з охорони праці перевищило свої повноваження.

«Ми розчаровані рішенням суду, і продовжимо боротися з незаконною ухвалою у Верховному суді», – написав у Twitter один із супротивників обов'язкової вакцинації та тестування, генеральний прокурор Південної Кароліни Алан Уілсон. – Ми впевнені, що дію ухвали можна зупинити».

Тим часом в Україні МОЗ доповнило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов'язковим.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло