НКРЕП підвищила тарифи обленерго на 10-20%

НКРЕП підвищила тарифи обленерго на 10-20%

Найбільше зріс тариф ПУП для «Херсонської обласної ЕК» та «Хмельницькенергозбут»

НКРЕП підвищила тарифи обленерго на 10-20%
Фото: pixabay.com

Що сталося. Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила тарифи на розподіл електричної енергії та на послуги постачальників універсальних послуг (ПУП) на 2022 рік.

Джерело. Про це свідчить рішення регулятора, передає ExPro.

Деталі. У середньому, тариф на розподіл, з урахуванням RAB-стимулювання для споживачів першого класу напруги зріс на 21%, для другого – на 11,5%.

Тарифи на розподіл електроенергії для операторів систем розподілу, розраховані за методом «Витрати+» для споживачів першого класу напруги, зросли в середньому на 12,4%, для другого – на 5,18%.

Найбільше зріс тариф на послуги постачальників універсальних послуг для «Херсонської обласної ЕК» – на 25%, та для «Хмельницькенергозбут» – на 22%. Водночас на 12,3% зменшився тариф на послуги ПУП для «Дніпровських енергетичних послуг». 

Бекграунд. Раніше регулятор схвалив проєкт постанови про збільшення тарифу НЕК «Укренерго» на передачу електроенергії у 2022 році на 19,88% у порівнянні з теперішнім – до 352,38 грн/МВт-год.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло