Деталі від літаків Airbus перевозитимуть через океан за допомогою повітряних зміїв

Деталі від літаків Airbus перевозитимуть через океан за допомогою повітряних зміїв

Тяга вітрила площею 1000 кв. метрів дозволить скоротити витрати пального та рівень забруднення

Деталі від літаків Airbus перевозитимуть через океан за допомогою повітряних зміїв
фото Airseas

Деталі від літаків Airbus перевозитимуть через океан судна, які оснастять гігантськими повітряними зміями.

На початку 2022 року судно Ville de Bordeaux довжиною 154 метри, яке перевозить деталі для літаків Airbus SE, почне використовувати тягу повітряного змія під назвою Seawing. Перед повним запуском проекту проходять шестимісячні випробування, які вже добігають кінця, повідомляє Bloomberg.

За оцінкою творця Seawing – компанії Airseas, такий змій площею 1000 квадратних метрів, якщо летітиме на висоті 300 метрів, дозволить скоротити витрату палива та викиди з суден приблизно на 20%.

Судноплавство перевозить понад 80% усіх товарів, що продаються у світі, але на нього також припадає майже 3% антропогенних викидів вуглекислого газу.

Судноплавні компанії зацікавлені у скороченні викидів, оскільки цього вимагає низка великих клієнтів, які наполягають на тому, щоб їхні власні ланцюжки поставок менш забруднювали довкілля.

Крім того, декарбонізація є однією з цілей, поставлених у Паризькій угоді щодо клімату.

Як повідомлялося, літаки Airbus А320 користуються таким попитом, що черга за ними розписана на 2 роки вперед.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло