МЗС запустило нову платформу для просування українського експорту за кордон

МЗС запустило нову платформу для просування українського експорту за кордон

Система допомагатиме знайти актуальні напрями для кожного окремого ринку та точки взаємовигідної співпраці

МЗС запустило нову платформу для просування українського експорту за кордон
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба
Фото: УНІАН

Що сталося. Міністерство закордонних справ (МЗС) запустило нову цифрову платформу NAZOVNI, яка надасть українському бізнесу доступ до нових можливостей на іноземних ринках.

Джерело. Про це повідомила пресслужба відомства.

Деталі. Щоб користатися ресурсом, потрібно зареєструватися на платформі за посиланням та створити заявку.

Що це означає. Дипломати перевірять заявку, й МЗС допоможе знайти актуальні напрями для кожного окремого ринку та точки взаємовигідної співпраці, ознайомитися з економічним паспортом країни, знайти та перевірити ділових партнерів, отримати підтримку проєктної діяльності, отримати консультацію щодо роботи за кордоном, взяти участь у виставках і бізнес-місіях за кордон.

Коментар. «Цифрова платформа NAZOVNI допоможе збільшити експорт та залучити нові іноземні інвестиції та технології в Україну. Це новий рівень взаємодії держави та бізнесу. Українські компанії зможуть всього у декілька кліків отримати послуги МЗС та 131 дипломатичної установи України для просування товарів і послуг за кордоном», – розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.  

Бекграунд. Раніше три українські компанії підписали контракти на постачання кондитерської продукції до Саудівської Аравії. Бізнес-місію організувало МЗС спільно з асоціацією «Укркондпром» за сприяння посольства України в СА.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло