Штаб територіальної оборони створюють у Києві

Штаб територіальної оборони створюють у Києві

Набір резервістів у бригаду оборони столиці триває

Штаб територіальної оборони створюють у Києві
Фото: kyivcity.gov.ua

Що сталося. У Києві створюють штаб територіальної оборони. Система оборони столиці має бути розгорнута найближчим часом.

Джерело. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Андрій Крищенко, передає пресслужба відомства.

Деталі. Набір резервістів у бригаду територіальної оборони Києва триває.

У січні планують провести командно-штабні навчання територіальної оборони столиці.

Зазначається, що мер Віталій Кличко провів нараду з заступниками голови КМДА, керівниками департаменту муніципальної безпеки, бригади територіальної оборони столиці, прокуратури та Служби безпеки столиці, представниками головного командування збройних сил, поліції.

Коментар.  «Заяви та погрози Росії, скупчення військ агресора на кордонах нашої держави спонукають нас підготуватися до різних можливих сценаріїв подій. Зокрема й до найгіршого. У нас має бути чіткий план дій у критичній ситуації, відпрацьована координація і дії всіх служб і структурних підрозділів», – зазначив Кличко.

Бекграунд. Пентагон пообіцяв надавати Україні розвіддані про переміщення російських військ. Це може допомогти відвернути потенційні атаки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло