Логістична компанія DFDS розширює своє рекордне замовлення ще на 25 електрофур Volvo

Логістична компанія DFDS розширює своє рекордне замовлення ще на 25 електрофур Volvo

Volvo FM Electric може проїхати до 500 км протягом робочого дня з швидкою підзарядкою

Логістична компанія DFDS розширює своє рекордне замовлення ще на 25 електрофур Volvo
фото Volvo

Компанія Volvo Trucks отримала замовлення на додаткові 25 важких електричних вантажівок для найбільшої транспортно-логістичної компанії Північної Європи DFDS.

Нові автомобілі поповнять рекордне замовлення в 100 електричних вантажівок Volvo FM, яке було здійснено в жовтні. Про це пише Логіст.Today з посиланням на прес-службу Volvo Trucks.

Постачання електровантажівок заплановано на 4 квартал 2022 року. Нові тягачі будуть використовуватись для перевезень у логістичній системі DFDS у Європі.

«Компанія DFDS ще раз підтвердила свою велику довіру до нашого партнерства та технологій, замовивши ще 25 вантажівок Volvo FM Electric. Ми дуже пишаємось і щасливі, що можливість пропонувати електричні екологічно безпечні перевезення стає конкурентною перевагою для перевізників. Це надихає Volvo Trucks і наших клієнтів», – прокоментував Роджер Альм, президент Volvo Trucks.

З вантажівкою Volvo FM Electric можна проїхати до 500 км протягом робочого дня з швидкою підзарядкою, наприклад, під час обідньої перерви. Така вантажівка має повну масу автопоїзда до 44 тонн і може заряджатися як вночі на парковці, так і за допомогою швидкої зарядки високої потужності в дорозі.

Ніклас Андерссон, виконавчий віце-президент та керівник відділу логістики DFDS, наголошує, що «зелені» інвестиції у важку транспортну галузь є передумовою скорочення викидів, необхідних DFDS, клієнтам та суспільству.

«Наше партнерство з Volvo Trucks дозволяє DFDS продовжувати інвестувати в екологічно чисті транспортні рішення, які вже мають великий попит у клієнтів. Ми сподіваємось, що такі інвестиції підвищать попит «зелену» інфраструктуру у всій Європі», – сказав він.

Як повідомлялося, на початку жовтня найбільший транспортно-логістичний оператор Північної Європи DFDS замовив у компанії Volvo 100 вантажівок Volvo FM Electric.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло