Байден підписав оборонний бюджет США на 2022 рік

Байден підписав оборонний бюджет США на 2022 рік

Україні виділять $300 млн на оборонну допомогу

Байден підписав оборонний бюджет США на 2022 рік
Президент США Джо Байден
Фото: Reuters

Що сталося. Президент США Джо Байден підписав оборонний бюджет США на 2022 фінансовий рік, який дозволяє витрати на оборону у розмірі $770 млрд.

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Деталі. Законопроєкт передбачає збільшити військові витратити приблизно на 5% у порівнянні з минулим роком. Це є компромісом після інтенсивних переговорів між демократами й республіканцями в Палаті представників і Сенаті, які не могли дійти консенсусу з приводу політики щодо Китаю та Росії.

Крім того, йдеться про збільшення заробітної плати військовослужбовцям на 2,7% та збільшення закупівель літаків, кораблів, а також стратегії боротьби з геополітичними загрозами, особливо з Росією та Китаєм.

Також документ включає $300 млн для Ініціативи зі сприяння безпеці України, яка забезпечує підтримку Збройних сил України, $4 млрд для Європейської оборонної ініціативи та $150 млн для співпраці у сфері безпеки у країнах Балтії.

Бекграунд. Нагадаємо, що США планують виділити $300 млн з оборонного бюджету на допомогу Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло