Секвенування нового покоління, мобільна інтраопераційна лабораторія, виїзні пункти тестувань: підводимо підсумки року для Медичної лабораторії CSD
Новини компаній

Секвенування нового покоління, мобільна інтраопераційна лабораторія, виїзні пункти тестувань: підводимо підсумки року для Медичної лабораторії CSD

Команда CSD безперервно навчається, щоб бути найкращими експертами у сфері лабораторної діагностики

Секвенування нового покоління, мобільна інтраопераційна лабораторія, виїзні пункти тестувань: підводимо підсумки року для Медичної лабораторії CSD
Фото: CSD

Медична лабораторія CSD вже понад 11 років залишається лідером патоморфологічної лабораторної діагностики не тільки в Україні, а й у всій Східній Європі. Експертний рівень та кількість унікальних напрямків дозволяють CSD бути одним з найдосконаліших лабораторних комплексів України.

Олександр Дудін, генеральний директор Медичної лабораторії CSD, ділиться досвідом про те, як компанія розширює власну мережу та розвиває вітчизняну лабораторну діагностику й медичну науку.

Сьогодні CSD стала не лише синонімом «патоморфології» в Україні, але й перенесла свою експертизу в інші напрямки лабораторної діагностики.

Щоб забезпечити найвищий рівень проведення досліджень та мінімізувати вплив людського фактора, Медична лабораторія CSD постійно інвестує в сучасне і перевірене на практиці обладнання. Для ефективної роботи мережі лабораторних офісів працюємо над розвитком власної логістичної служби та застосовуємо найкращі ІТ-рішення.

Загалом CSD пропонує клієнтам понад 1300 послуг. Це, зокрема, широкий спектр бактеріологічних та мікологічних, біохімічних та загальноклінічних, онкогематологічних та цитоморфологічних досліджень, комплексних аналізів та чекапів. І головне при цьому, що понад 90% зазначених аналізів проводиться саме у нашому лабораторному комплексі на Жмеринській 22-Б у Києві, за винятком генетичних досліджень, які виконують за кордоном наші партнери. Наприклад, неінвазивний пренатальний скринінг Panorama, котрий ми відправляємо до лабораторії Natera (Каліфорнія, США).

Але одна з найбільших цінностей компанії – це команда спеціалістів, які постійно підвищують свій експертний рівень та переймають досвід провідних світових лабораторій. Команда CSD безперервно навчається, щоб бути найкращими експертами у сфері лабораторної діагностики.

Секвенування нового покоління, мобільна інтраопераційна лабораторія, виїзні пункти тестувань: підводимо підсумки року для Медичної лабораторії CSD
Олександр Дудін, генеральний директор Медичної лабораторії CSD
Фото: CSD

Виїзні пункти тестування на COVID-19 та інтраопераційні дослідження

Важливий напрямок роботи Медичної лабораторії CSD – це участь в національних програмах охорони здоров'я. Один із останніх наших загальнонаціональних проєктів – це оперативне реагування на потребу у швидких тестах на антиген COVID-19 в межах нашої співпраці з Укрзалізницею та організація мобільних пунктів тестування на COVID-19 на вокзалах великих міст України.

Окремо хочу відзначити унікальну для України послугу та одне із наших найбільших досягнень цього року – інтраопераційну лабораторію CSD. Це так звана лабораторія на колесах, яка обладнана всім необхідним для проведення інтраопераційних досліджень. Такий тип досліджень дозволяє в максимально короткі строки оцінити будь-який біоматеріал, отриманий під час хірургічного втручання, аби уточнити діагноз та допомогти лікарю прийняти правильне медичне рішення вже під час операції. Коли мова йде про онкологічні пухлини – то надшвидке проведення такого роду досліджень може врятувати життя.

Впровадження секвенування нового покоління та розбудова роздрібної мережі

Ще одним із наших проривів у напрямку онкології став запуск власної лабораторії NGS (секвенування нового покоління), завдяки якій вже зараз ми пропонуємо 4 генетичні панелі для онкології в стислі терміни та за доступною ціною. Хоча ще пів року тому за такими дослідженнями треба було звертатись до закордонних лабораторій. Звичайно, для того, щоб зробити точні лабораторні дослідження доступними для усіх, хто прагне точних знань про власне здоров'я, нам потрібно бути поруч з нашими клієнтами. Тому головним завданням цього року стало розширення мережі наших лабораторних офісів. І ми з ним впоралися!

Протягом року разом із нашими партнерами-франчайзі ми вже відкрили 50 лабораторних офісів по всій Україні. Київ та передмістя, Львів, Хмельницький, Запоріжжя, Маріуполь, Одеса, Вінниця, Полтава, Лубни, Кривий Ріг, Мукачево, Мелітополь – наша географія розширюється дуже швидко, і це тільки початок.

Навчання команди та розвиток «Академії CSD»

З перших днів нашої роботи ми приділяли велику увагу розвитку нашої команди, зокрема лікарів. Адже людський ресурс є надважливим у питаннях забезпечення точних результатів не лише в патоморфологічній діагностиці, але й взагалі в роботі лабораторії. Якщо ще кілька років тому згадки про CSD звучали на багатьох українських та закордонних конференціях, а публікації наших спеціалістів можна було зустріти в провідних світових наукових виданнях, то тепер ми радо ділимося цими знаннями з лікарями-клініцистами, влаштовуємо власні наукові конференції з онкології, цервікального скринінгу, співпрацюємо з пацієнтськими організаціями, проводимо круглі столи для наших партнерів.

Сучасна наука й медицина розвиваються дуже швидкими темпами, і ми прагнемо не лише надати якісну лабораторну діагностику, а й пояснити нові можливості для лікарів, котрі приймають рішення щодо вибору терапії.

Створення Академії CSD дозволяє нам надалі інвестувати в розвиток медичної науки в Україні, зокрема у напрямках: патоморфології, цитології та молекулярної генетики.

Секвенування нового покоління, мобільна інтраопераційна лабораторія, виїзні пункти тестувань: підводимо підсумки року для Медичної лабораторії CSD
Фото: CSD

CSD не продає аналізи, а дає знання про здоров'я

Питання здоров’я завжди дуже особисте. Це страх і невпевненість. Тому принципи, за якими ми забезпечуємо надання наших послуг – це зручність та комфорт.  CSD забезпечує теплий сервіс та робить все, щоб подбати про потреби й спокій кожного нашого клієнта. І ця турбота проявляється не тільки фізично (розширення мережі лабораторних офісів, щоб кожен міг здати аналізи поряд з будинком чи роботою), а й емоційно: ввічливий та уважний персонал, програми лояльності, надання всіх необхідних діджитальних сервісів, особистого кабінету, цілодобової гарячої лінії та іншого. Адже ми впевнені, що здача аналізів має бути не «страшною» процедурою, а шляхом до здоров'я, яким хочеться йти не тоді, коли вже щось сталося, а навіть просто задля профілактики, як ми ходимо до спортзалу чи в кіно. А разом з CSD цей шлях буде комфортним та зручним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло