Hyundai призупинила розробку водневих автомобілів Genesis на невизначений термін

Hyundai призупинила розробку водневих автомобілів Genesis на невизначений термін

Цей напрямок бізнесу не досяг поставлених раніше цілей

Hyundai призупинила розробку водневих автомобілів Genesis на невизначений термін
фото DR

Південнокорейська компанія Hyundai Motor Group на невизначений термін припинила розробку автомобілів на водневих паливних елементах під брендом Genesis, пише Electrek. Також стало відомо, що автовиробник припинив розробку двигунів внутрішнього згоряння.

Три місяці тому Hyundai представила стратегію розвитку бізнесу, пов'язаного з розробкою транспортних засобів на водневих паливних елементах. Стратегія спрямована на значне проникнення на комерційний та пасажирський ринки до 2040 року. На шляху до цієї мети Hyundai анонсувала паливні елементи третього покоління, які мають з'явитись у 2023 році.

Genesis також оголосила про припинення випуску автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння у 2025 році.

З того часу Hyundai провела внутрішній аудит, який показав, що напрямок бізнесу, пов'язаний з виробництвом водневих авто, не досяг багатьох поставлених раніше цілей. Виробництво та продаж транспорту на паливних елементах нижчі очікуваного, рівень витрат знижується повільніше, інфраструктура розвивається не так швидко, як планувалося, а ціни на паливо вищі за очікування.

Близько року залишалося Hyundai на розробку водневого автомобіля Genesis із запланованих чотирьох. Тепер цей проект відкладається на невизначений термін і невідомо, чи взагалі буде завершено.

Hyundai не оголосила, чи буде припинено інші проекти, пов'язані з розробкою транспортних засобів на паливних елементах. Найімовірніше, реалізація комерційних проектів продовжиться, тоді як пасажирські можуть бути припинені на якийсь час, пише видання.

Нагадаємо, влада США виплатила $24 млн інженеру, який розповів про вразливості в автомобілях Hyundai.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло