АМКУ дозволив «Дженерал Комерс» приватизувати завод «Більшовик»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

АМКУ дозволив «Дженерал Комерс» приватизувати завод «Більшовик»

Рішення ухвалили після розгляду другої заявки про концентрацію

АМКУ дозволив «Дженерал Комерс» приватизувати завод «Більшовик»
Фото: УНІАН

Що сталося. Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив компанії «Дженерал комерс», яка перемогла на аукціоні з приватизації, придбати «Перший київський машинобудівний завод» (колишній завод «Більшовик»).

Джерело. Про це повідомляє пресслужба комітету.

Деталі. Рішення ухвалили після розгляду другої заявки про концентрацію. Перша залишилася без розгляду, оскільки в її матеріалах не вистачало необхідної інформації, зокрема щодо «фінансового забезпечення угоди».

Коментар. «Враховуючи, що заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України  та не заборонена законом про санкції», Комітет надав дозвіл «Дженерал Комерс» на придбання «Першого київського машинобудівного заводу», – йдеться в повідомленні.

Бекграунд. «Більшовик» продали на онлайн-аукціоні з приватизації за понад 1,4 млрд грн. ТОВ «Дженерал Коммерс» стало переможцем онлайн-аукціону.

Згодом бізнесмен Василь Хмельницький підтвердив, що він є співінвестором купівлі заводу. Він анонсував появу на місці «Більшовика» інноваційної інфраструктури з мільярдними інвестиціями.

АМКУ залишив без розгляду першу отриману заяву «Дженерал Комерс» про надання дозволу на придбання понад 50% акцій заводу, оскільки заява не відповідала вимогам Положення про порядок подання та розгляду заяв.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло