Samsung знижує виробництво чипів NAND-пам’яті в Китаї через коронавірус
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Samsung знижує виробництво чипів NAND-пам’яті в Китаї через коронавірус

Це може вплинути на стан світового ринку і ціни на чипи пам’яті

Samsung знижує виробництво чипів NAND-пам’яті в Китаї через коронавірус
фото DR

Нещодавно Samsung оголосила про переведення заводів з випуску NAND-пам'яті в китайському Сіані в екстрений режим у зв'язку з карантинними обмеженнями через спалах COVID-19. 29 грудня компанія повідомила про зниження операцій на виробництві, що призведе до зниження обсягів випуску напівпровідників, пише 3DNews.

Поки що в компанії не розкривають, про які обсяги йдеться, але, на думку деяких експертів, зниження виробництва на цьому підприємстві може негативно позначитися на стані світового ринку та, зокрема, цінах на чіпи пам'яті.

Як повідомляють у Samsung, «рішення було прийняте відповідно до нашої прихильності до захисту здоров'я та безпеки наших працівників і партнерів, це залишається нашим головним пріоритетом». У компанії стверджують, що вживатимуть усіх необхідних заходів, щоб не постраждали інтереси клієнтів.

На екстрені заходи в компанії пішли після того, як китайські служби охорони здоров'я ввели строгий локдаун в 13-мільйонному Сіані, де і розташований виробничий майданчик Samsung. Тут випускається понад 40% усієї NAND-пам'яті, яку виробляє компанія. Два заводи, що діють на ньому, здатні сукупно обробляти до 250 000 пластин щомісяця.

За оцінками TrendForce, Samsung є провідним виробником NAND-пам'яті у світі, на її частку припадає 34,5% ринку. Продукти із заводів у Сіані становлять до 15,3% ринку.

Проте на думку консалтингової компанії, зниження випуску пам'яті Samsung не вплине на глобальні поставки NAND, якщо локдаун у місті не набуде затяжного характеру.

Відомо, що Samsung має запаси, здатні задовольнити попит клієнтів до середини січня.

Як повідомлялося, Samsung збудує в Техасі фабрику з випуску мікропроцесорів за $17 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло