Громади отримали 22 млрд грн субвенції для компенсації різниці в тарифах

Громади отримали 22 млрд грн субвенції для компенсації різниці в тарифах

Компенсація спрямовується на погашення заборгованості підприємств ТЕК за спожитий газ перед НАК «Нафтогаз»

Громади отримали 22 млрд грн субвенції для компенсації різниці в тарифах
Фото: pixabay.com

Що сталося. Громади отримали з державного бюджету 22,03 млрд грн субвенції для компенсації різниці в тарифах, що спрямовується на погашення заборгованості підприємств теплопостачання за спожитий газ перед НАК «Нафтогаз» України.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.

Коментарі. «Борги перед підприємствами ТКЕ накопичувалися протягом багатьох років, проте проблема залишалася не розв’язаною, але цьогоріч ми розпочали процес. По-перше, визначено механізм реструктуризації боргів; по-друге, верифіковано та компенсовано різницю в тарифах. 22,03 млрд грн вже – на рахунках громад. Гроші будуть спрямовані на погашення частини боргу за газ», – наголосив міністр Олексій Чернишов.

Він додав, що наразі продовжується робота Мінрегіону щодо включення підприємств ТКЕ і ВКГ до Реєстру підприємств, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості.

Бекграунд. «Нафтогаз» змінюватиме тарифи у разі затримки на ринку високих цін на газ. Українці в опалювальний сезон, за словами Вітренка, економили за рахунок ресурсів «Нафтогазу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло