Німеччина відключить три з шести останніх АЕС

Німеччина відключить три з шести останніх АЕС

Три останні атомні електростанції планують вимкнути до кінця 2022 року

Німеччина відключить три з шести останніх АЕС
Фото: DR

Що сталося. Німеччина відключить три з останніх шести останніх атомних електростанцій, що стане ще одним кроком на шляху до відмови від атомної енергетики у зв'язку з переходом на відновлювані джерела енергії.

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Деталі. Реактори зупинять у п'ятницю після трьох з половиною десятиліть експлуатації. Три останні атомні електростанції планують вимкнути до кінця 2022 року.

«Для енергетичної промисловості Німеччини поетапний вихід з виробництва ядерної енергії є остаточним», – сказала Керстін Андреа, голова асоціації енергетичної промисловості BDEW.

За даними BDEW, шість атомних електростанцій забезпечили близько 12% виробництва електроенергії в Німеччині у 2021 році. Частка відновлюваної енергії становила майже 41%, вугілля – менше ніж 28%, а газу – близько 15%.

Згідно з повідомленням, Німеччина прагне до того, щоб поновлювані джерела енергії задовольняли 80% попиту на електроенергію до 2030 року шляхом розширення інфраструктури вітрової та сонячної енергетики.

Новий уряд, який планує активізувати зусилля щодо захисту клімату, підтримав відмову від використання атомної енергії в рамках коаліційної угоди.

Бекграунд. Нагадаємо, що Бельгія до 2025 року закриє всі діючі атомні електростанції, однак від атомної енергії не відмовиться.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло