РНБО ввела санкції через запуск пасажирських потягів в окупований Крим

РНБО ввела санкції через запуск пасажирських потягів в окупований Крим

Санкції запровадили щодо 6 фізичних осіб та 24 юридичних осіб

РНБО ввела санкції через запуск пасажирських потягів в окупований Крим
Фото: УНІАН

Що сталося. Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) на засіданні, що відбулося напередодні увечері, застосувала санкції до низки фізичних та юридичних осіб, які причетні до організації пасажирського залізничного сполучення з окупованим Кримом.

Джерело. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

Деталі. Згідно з повідомленням, санкції запроваджено щодо 6 фізичних осіб та 24 юридичних осіб, які причетні до незаконного спорудження й експлуатації залізничної частини транспортного переходу через Керченську протоку.

Зокрема, до санкційного списку внесено також 18 фізичних осіб, які причетні до винесення неправосудних судових рішень про відчуження майна Кримської єпархії Православної церкви України на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь.

Крім того, санкції застосовано до 52 фізичних осіб, які, обіймаючи керівні посади в структурі окупаційної адміністрації РФ на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь, «завдають істотної шкоди національним інтересам і безпеці українського народу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло