Кабмін обмежив ціни на газ для виробників хліба, курятини та олії

Кабмін обмежив ціни на газ для виробників хліба, курятини та олії

Граничний рівень надбавки до вартості газу не має перевищувати 24%

Кабмін обмежив ціни на газ для виробників хліба, курятини та олії
Фото: pixabay.com

Що сталося. Кабінет міністрів обмежив вартість природного газу для виробників борошна та хліба, молока, курятини й соняшникової олії.

Джерело. Про це свідчить відповідна постанова уряду №1435.

Коментар. «Установити на період дії карантину, але не ніж до 30 квітня 2022 року граничний рівень постачальницько-збутової надбавки до ціни природного газу на рівні не більше 24% для задоволення потреб суб’єктів господарювання за оприлюдненим на офіційному вебсайті Міністерства аграрної політики та продовольства переліком», – зазначається у зміні до постанови.

Деталі. Зокрема, йдеться про виробників борошна, молока, хліба, яєць, курятини та олії соняшникової. Останній пункт додали до переліку соціально значущих товарів окремою постановою №1432, що обмежує десятивідсоткову націнку оптово-відпускної ціни на хліб житньо-пшеничний та батон.

Також постановою встановлено, що торговельна надбавка за постачання природного газу власного видобутку для задоволення потреб вказаних суб’єктів господарювання встановлюється на рівні не вище 1%.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що «Яготинське» та «Пирятин» можуть зупинити виробництво через ціни на газ.

Низка кондитерських компаній призупинить виробництво через високі ціни на газ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло