Банк Citigroup у США звільнить усіх співробітників, які не вакцинувалися

Банк Citigroup у США звільнить усіх співробітників, які не вакцинувалися

Google також оголосив про те, що вводить політику «no-jab, no-job»

Банк Citigroup у США звільнить усіх співробітників, які не вакцинувалися
фото Pixaby

Американський банк Citigroup оголосив про те, що звільнить наприкінці січня всіх нещеплених співробітників, які не мають на це медичних причин, пише Reuters із посиланням на службову записку від керівництва компанії. Це перша велика компанія на Уолл-стріт, яка вводить такі санкції за відмову працівників вакцинуватися від COVID-19.

Співробітники Citigroup у США, які не були вакциновані від коронавірусу до 14 січня, будуть відправлені в неоплачувану відпустку, а потім звільнені наприкінці місяця, якщо не нададуть компанії офіційне звільнення від вакцинації (з медичних чи релігійних причин).

 «У майбутньому ви можете подавати заявки на інші посади в Citi, якщо будете дотримуватися політики вакцинації Citi, – йдеться у службовій записці. – Якщо ви не вакциновані, ми рекомендуємо вам зробити щеплення якнайшвидше».

Джерела Reuters відзначають, що на сьогодні понад 90% співробітників Citigroup вже вакцинувалися, і ця цифра зростає.

Агентство зазначає, що американський банк стає першою великою установою Уолл-Стріт, яка запровадила обов'язкову вакцинацію та санкції у зв'язку з невиконанням цієї вимоги. Інші великі банки, у тому числі Goldman Sachs, Morgan Stanley та JPMorgan, рекомендували нещепленим співробітникам працювати з дому, але ніхто з перерахованих організацій поки що не вдавався до звільнень невакцинованих співробітників.

Більш рішуче за банки діють американські IT-компанії. Google вже оголосив про те, що вводить політику «no-jab, no-job» («немає уколу – немає роботи») і також звільнить тих співробітників, які без поважної причини відмовляються вакцинуватися від ковіду.

Також повідомлялося, що Intel відправить у неоплачувану відпустку всіх співробітників, які не вакцинувалися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло