Новинський продав земельні ділянки під забудову в Одесі громадянину Грузії

Новинський продав земельні ділянки під забудову в Одесі громадянину Грузії

АМКУ дозволив придбання

Новинський продав земельні ділянки під забудову в Одесі громадянину Грузії
Вадим Новинський
Фото: УНІАН

Що сталося. Вадим Новинський продав земельні ділянки в Одесі, призначені для житлового будівництва, громадянину Грузії Володимиру Акаєву.

Джерело. Про це йдеться у рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ).

Деталі. Комітет дозволив концентрацію шляхом придбання ТОВ «Білдін-Груп» частки у статутному капіталі ТОВ «Юкрейн Терра Компанії», що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства. 

Коментарі. «Рішення продати суттєву частку в компанії пов’язане з втратою актуальності для реалізації девелоперського проєкту в Одесі, тому що основний пріоритет групи – реалізація девелоперських проєктів у центральному регіоні України», – повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в Smart Holding.

За даними одеських девелоперів, може йтися про ділянки в селищі Котовський (один із районів Одеси), які раніше планувалися для розвитку мережі Amstor.

Сторони. «Юкрейн Терра Компанії» є власником земельних ділянок в Одесі, призначених для житлового будівництва та не здійснює господарську діяльність. Засновником був Smart Holding, кінцевим бенефіціаром – Вадим Новинський.

ТОВ «Білдін-Груп» створено у 2021 році. Його кінцевим бенефіціаром є громадянин Грузії Володимир Акаєв.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло