Тайвань вкладе $1 млрд інвестицій в Литву

Тайвань вкладе $1 млрд інвестицій в Литву

Профінансують спільні проєкти між литовськими та тайванськими компаніями у шести категоріях бізнесу

Тайвань вкладе $1 млрд інвестицій в Литву
Фото: pixabay.com

Що сталося. Тайвань заявив про запуск кредитної програми на $1 млрд для фінансування спільних проєктів між литовськими та тайванськими компаніями у шести категоріях бізнесу.

Джерело. Про це повідомили в уряді Тайваню, передає Euractiv.

Деталі. Згідно з повідомленням, Литва перебуває в суперечці з Китаєм, який не визнає автономію Тайваню і вважає його своєю територією. Литва, відкривши у Вільнюсі представництво Тайваню, спровокувала масштабний конфлікт із Китаєм,

Зазначається, що Китай понизив дипломатичні відносини з Вільнюсом і чинить тиск на компанії, щоб вони припинили використання компонентів литовського виробництва. Він також заблокував в'їзд до країни литовських вантажів.

Минулого тижня Тайвань оголосив про плани створити окремий фонд у розмірі $200 млн для інвестицій у литовську промисловість та розвиток двосторонньої торгівлі.

Бекграунд. Між Литвою і КНР спалахнув конфлікт: Китай погрожує серйозними санкціями й закриттям німецьких заводів. 

Пізніше Тайвань заявив, що вкладе інвестиції в Литву на тлі її торгового конфлікту з Китаєм. Найбільш перспективними для інвестицій є галузі високих технологій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло