Шмигаль: Україна планує нову програму з МВФ після завершення нинішньої

Шмигаль: Україна планує нову програму з МВФ після завершення нинішньої

Прем'єр зазначив, що також у планах – продовжити програму макрофінансової допомоги ЄС

Шмигаль: Україна планує нову програму з МВФ після завершення нинішньої
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль
Фото: УНІАН

Що сталося. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна планує продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ) у рамках нової програми після завершення влітку цього року спільної з фондом чинної програми stand-by.

Джерело. Про це розповів Шмигаль на засіданні уряду в Києві.

Деталі. «Йдеться про створення нової спільної з МВФ програми підтримки впровадження реформ після закінчення терміну дії програми stand-by», – сказав прем'єр.

Шмигаль наголосив на важливості подальшої активної співпраці й з іншими міжнародними партнерами. І зазначив, що у планах – продовжити програму макрофінансової допомоги ЄС.

«Ми хочемо дати старт новим проєктам та програмам співпраці для забезпечення економічного відновлення та досягнення сталого економічного зростання України», – зауважив Шмигаль.

Бекграунд. Нагадаємо, що міжнародні резерви України в листопаді зросли на 3% та перевищили $30 млрд завдяки надходженню другого траншу від МВФ за програмою stand-by.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло