Трагедія на зйомках у Голлівуді: на постачальника зброї для фільму «Іржа» подали до суду

Трагедія на зйомках у Голлівуді: на постачальника зброї для фільму «Іржа» подали до суду

Виявилося, що разом з бутафорськими набоями в коробках лежали і справжні

Трагедія на зйомках у Голлівуді: на постачальника зброї для фільму «Іржа» подали до суду
фото picture alliance

Менеджер із збройового реквізиту Ханна Гутьєррес-Рід, яка працювала на зйомках вестерну «Іржа» (Rust), подала до суду на постачальника зброї, заявивши, що з його провини на майданчику опинилися бойові патрони, пише ВВС.

21 жовтня минулого року під час зйомок сцени з револьвером через трагічну випадковість загинула оператор фільму, українка за походженням Галина Хатчинс.

Реквізитна зброя на той момент знаходилася в руках у актора Алека Болдуїна, який у цьому проекті виступав також як продюсер.

Бойова куля пробила Хатчинс грудну клітку і потрапила в плече режисерові фільму Джоелю Соузе.

Соузе відбувся легким пораненням, а Хатчинс померла в лікарні, куди була доставлена гелікоптером зі знімального майданчика.

Позов Гутьєррес-Рід на відшкодування збитків та компенсації моральної шкоди спрямований проти компаній PDQ Arm та Prop LLC та їхнього власника Сета Кенні. Його подали до суду штату Нью-Мексико, де проходили зйомки вестерну.

Сума компенсацій не називається. Сет Кенні поки що ніяк не прокоментував ситуацію з позовом, але в грудні минулого року в інтерв'ю програмі «Доброго ранку, Америка» сказав, що бойові патрони ніколи і жодним чином не могли бути завезені на знімальний майданчик його компанією.

Проте, за словами менеджера зі збройового реквізиту, після трагічного інциденту з Хатчинс поліція провела обшук на знімальному майданчику і виявила сім набоїв, за всіма ознаками схожими на бойові.

Також у судових документах вказано, що сім патронів були рівномірно розподілені по ящиках із бутафорськими боєприпасами.

«Партія зброї для виробництва фільму «Іржа», надана відповідачем, була представлена як муляж, хоча насправді містила як бутафорські, так і бойові патрони», – йдеться в позовній заяві.

За словами позивачки, вона чудово пам'ятає, як зарядила револьвер патронами, поміченими як муляж. Після цього вона потрясла коробку з патронами, і вони видали рівний звук, який видають несправжні патрони.

Через ковід-обмеження, згадує Гутьєррес-Рід, вона не могла увійти до церкви, де проходила зйомка сцени, і передала револьвер іншим членам знімальної групи за 15 хвилин до того, як він вистрілив.

Цей момент не був знятий, оскільки Алек Болдуїн лише репетирував сцену, звіряючи з оператором Галиною Хатчинс, під яким кутом йому краще тримати зброю.

Також повідомлялося, що учасник знімальної групи фільму Rust подав до суду на Болдуїна і ще 20 колег через вбивство операторки.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло