В автомобілях Volvo зʼявиться голосовий помічник Google

В автомобілях Volvo зʼявиться голосовий помічник Google

Це дозволить керувати функціями автомобіля через будь-який пристрій, оснащений Google Assistant

В автомобілях Volvo зʼявиться голосовий помічник Google
фото DR

Технологічний гігант Google та шведський автовиробник Volvo у рамках співпраці оснастять моделі шведської марки голосовим помічником Google Assistant, пише Коммерсант.

«Volvo Car Group стала першою компанією, яка представила технології та сервіси Google в автомобілях. Тепер ми маємо намір стати першими, хто забезпечить повну інтеграцію з пристроями, які підтримують Google Assistant», – заявив директор з продукції Volvo Cars Хенрік Грін.

«Ця інтеграція дозволяє нам значно покращити відчуття клієнтів, даючи їм можливість вдома або в дорозі просто і безпечно керувати функціями свого автомобіля через будь-який персональний пристрій, оснащений Google Assistant», – наголосив він.

Як обіцяє компанія, для захисту від несанкціонованого доступу або управління функціями автомобіля слугуватиме двофакторна авторизація.

Голосовий помічник з'явиться у моделях Volvo з мультимедіа на базі ОС Android і лише у тих регіонах світу, де дозволено Google Assistant.

У березні 2021 року про випуск автомобілів, оснащених екранами із вбудованим голосовим помічником Google, повідомляв також Fiat.

Нагадаємо, логістична компанія DFDS розширює своє рекордне замовлення ще на 25 електрофур виробництва Volvo.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло